Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

CCTV Sistemleri

CCTV Sistemleri CCTV Sistemleri

Yangın İhbar Sistemleri

Yangın İhbar Sistemleri Yangın İhbar Sistemleri

Hırsız Alarm Sistemi

Hırsız Alarm Sistemi Hırsız Alarm Sistemi

Network Sistemleri

Network Sistemleri Network Sistemleri

Ses Yayın Sistemleri

Ses Yayın Sistemleri Ses Yayın Sistemleri

Personel Devam Kontrol Sistemleri

Personel Devam Kontrol Sistemleri Personel Devam Kontrol Sistemleri

Motorlu Bahçe Kapı Sistemi

Motorlu Bahçe Kapı Sistemi Motorlu Bahçe Kapı Sistemi

YANSI, KAMERA ALARM VE YANGIN SİSTEMİ KURAN, 21 YILLIK DENEYİME SAHİP BURSA'NIN PROJE FİRMASIDIR.

Yansı İletişim Elektronik ve Güvenlik Sistemleri Ltd. Şti. 1998 yılında Bursa’da kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren sürekli olarak kaliteli hizmet vermeyi ve bu hizmeti iyi projelerle birleştirmeyi temel hedef olarak görmüştür. Bursa içinde ve dışında birçok projeyi anahtar teslim olarak gerçekleştiren firmamız, 2006 yılından bu yana ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi'ni uygulamaktadır. Ayrıca 2018 yılından itibaren ISO 27001   Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemini de uygulamaktadır.Genel çalışma konularımız kamera sistemleri hırsız alarm sistemleri yangın algılama sistemleri ve genel olarak bina zayıf akım sistemleri olarak özetlenebilir. Bu kapsamda en küçük hırsız alarm sisteminden en kompleks entegre güvenlik ve bilgisayar ağı sistemine kadar geniş bir yelpazede hizmet vermekteyiz.

Kablolama ürünlerini ve aktif cihazları gerekli bilgi desteği ile sağlamaktayız. Kablolama konusunda Molex Registered Installer and System Certification Engineer, AT&T Nd3341 Structred Cabling Installation and Maintenance ve HCS Certified Installer sertifikalarına sahip olarak tüm uygulamalarımızda standartlara uygunluğa maksimum özeni göstermekteyiz.

Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda kamera sistemi alarm sistemi yangın algılama sistemi alanlarında bayilere ürün sağlamanın yanı sıra kurduğumuz  1500'den fazla sistemin bakım ve servis hizmetini sürdürmekteyiz.

Geniş ve deneyimli kadromuz, sürekli eğitimlerle, yeni teknolojileri ilk uygulayan firma olma özelliğimizi korumamızda en büyük güvencemizdir. Bizi seçen tüm müşterilerimizin bize olan güvenini her zaman tam olarak koruyabilmeleri için tüm gücümüzle çalışmaktayız.

Felsefemiz, müşterilerimizin güvenini kaybetmektense para kaybetmeyi tercih etmektir.